KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9241337
nr 924 1337
Färgetsning
signerad 1960, 45/150, "Nocturne", motivet: 18x24 oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 november 2014
kl 20:22:31
100 kr
150 kr
250 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
6
500 kr
500 kr
6
500 kr (Budbetjänt)